Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Hakkımızda

Türkiyenin Marka Sitesi markaadasi.com, tıpkı 6 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazacılık anlayışında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mart 2015'de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 5 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi - hiç bir yerde olmayan, sadece markaadasi.com'a özel "Anında Kargo" sistemini devreye sokan ilk alışveriş siteslerinden olmuştur. Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş markaadasi.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. markaadasi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan marka ürünlerin tümü garanti belgesi, kılıfı ve faturası ile gönderilir. Güneş gözlüğü, anne bebek ve saat gibi orijinalliği ve kalitesi bulunan ürünlerin 2 yıl garantisi mevcuttur. Ürünlerin seçim aşamasında Marka Adası 'nın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan markaadasi.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu FacebookTwitterPinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

markaadasi.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.