Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Essilor Crizal CamlarEN NET GÖRÜŞÜ SAĞLAYAN

CRIZAL GÖZLÜK CAMLARINI 

MARKA ADASI OPTİK İLE DENEYİN

Doğru gözlük camını seçmek, göz sağlığınız için çok önemlidir, antirefle kaplaması olmayan camlar doğru cam değildir. Her yaşta kullanıcıya tavsiye edilen antirefle kaplamalı camlar aşağıdaki faydaları sağlar:

Daha İyi Görün
Antirefleli camlar gece araç kullanırken farlardan ve cadde/sokak aydınlatmalarından gelen yansımaları engelleyerek daha güvenli ve daha konforlu sürüş sağlar.

Daha İyi Görünün
Antirefleli camlar öyle şeffaf, temiz ve yansımasızdır ki, sanki gözlüğünüzde cam yokmuş gibi görünür. Çevrenizdekiler gözlüğünüzü değil, gözlerinizi görürler.

Daha İyi Hissedin
Antirefleli camlar, bilgisayar ekranından ve parlak günışığından gelen yansımaları engelleyerek, başağrısı ve göz yorgunluğunu azaltır.
Yansımayı engelleyen, çizilmeye, leke ve su tutmaya, tozlanmaya dayanıklı ve UV korumalı Crizal daha iyi görmenizi, daha iyi görünmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlar.


CRİZAL CAMLARLA HAYATIN İÇİNDE BİR GÜN

Crizal ile hayatı daha net yaşayın. Crizal farkını bugün keşfedin.

CRIZAL® PREVENCIA
FAYDALARI

Işığın yararlarını arttırırken, risklerini azaltın.

Güneşteki UV ışınları katarakta neden olabilirken, mavi ışık da AMD (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu)’nu tetikleyebilir. Crizal Prevencia'yı seçerek gözlerinizi her gün ve gün boyu korur, göz sağlığınızı uzun dönemler sürdürürsünüz.

Crizal Prevencia aynı zamanda uyku-uyanma döngüsünü düzenleyen ve beyin aktivitesini arttıran iyi ışığın iletilmesini sağlar.


CRIZAL® PREVENCIA
ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş teknolojilerimiz sayesinde, mümkün olan en etkin UV korumasını ve zararlı Mavi-Mor ışığın filtrelenmesini sağlıyoruz.

Gözlerinizi koruduğunuza emin olmak için Essilor Göz Güneş Koruma Faktörü (E-SPF) işaretini arayın.

Bu antirefleli camlar, tüm ışık koşullarında size en iyi görüşü sağlar, aynı zamanda çizilmelere, lekelenmelere, su damlacıklarına karşı dayanımlı ve antistatiktir.

CRIZAL PREVENCIA -
GÖZ SAĞLIĞINA DOĞRU BİR YOLCULUK

Işığın yararlarını arttırırken, risklerini azaltın


CRIZAL® FORTE UV
FAYDALARI

UV korumasını yepyeni bir boyuta taşımak

UV ışınlarının cildimize zarar verdiğini hepimiz biliyoruz. Peki ya gözlerimiz? UV ışınları gözlerinize ciddi zararlar verebilir.

Normal UV koruması sizi, gözlerinize karşıdan gelen UV ışınlarından korur. Crizal Forte UV bir adım öteye giderek, gözlerinizi karşıdan, yandan ve arkadan yansıyarak gelen UV ışınlarının hepsinden korur.
 

CRIZAL® FORTE UV
ÖZELLİKLERİ

Crizal Forte UV zararlı UV ışınlarına karşı gözlerinize mümkün olan en iyi korumayı sağlar.

Essilor’un benzersiz antirefle teknolojisi, camın hem dışına, hem de iç tarafına uygulanır ve bu sayede zararlı UV ışınlarının %50'sine denk gelen yandan ve arkadan UV yansımaları bloke edilir.

Crizal Forte UV çizilmelere karşı 2 yıl garantilidir.


Opt. Dilek SARVANLIOĞLU
Marka Adası optik
nerede ?Çarşı Mağaza:

Çarşı Akbank Sokağı, Karşıyaka Göz Hastanesi Yanı

Adres: Salah Birsel Sokak No:54/2 Karşıyaka

Telefon: 0232 365 70 60


Yol Tarifi İçin Tıklayın


https://bit.ly/2C0ywVm
Karşıyaka Mağaza:Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Karşısı

Adres: Hidayet Erzeybek Sokak No:3/A

Telefon: 0232 365 70 60

Yol Tarifi İçin Tıklayın
:

https://bit.ly/2Pwn47c